Bir Gardropta Olmazsa Olmazlar

wardrope

İyi bir gardrop denince akla tıka basa dolu bir gardrop gelir. Aksine gardrobunuzu açtığınızda neyin nerede olduğunu ve kendi stilinizi bilirseniz giyinmek için saatler harcamazsınız. Peki aradığınızı bulmanız için hangi parçalar gardrobunuzda olmazsa olmaz?

 

2-6 takım elbise ( en az ikisi koyu renkli)

4-6 pantolon (2 beyaz, 2 düz renkli)

2-3 takım elbise ayakkabısı (siyah, lacivert ve etek ile kombin edebilmek için koyu kahverengi )

2 kemer ( ayakkabılarla uyum sağlayacak düz, kaliteli deriden yapılmış)

10 parça çorap (Etek veya pantolon ile uyumlu olacak renkte)

1 yağmurluk (su geçirmez pardösü veya trençkot)

2 aksesuar (kaliteli kalem ve saat)

2 şemsiye (bir ofiste, diğeri arabada)

1 evrak çantası (kaliteli deriden yapılmış)

2 çanta (çok büyük olmayan)

Takı (imitasyon olmayan klasik tarzda)

Suna Kabadayı Hakkında;

1997’de Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Politika bölümünden mezun olan Suna Kabadayı; 2004’de Conselle Institute of Image Management, İmaj Yönetimi eğitim programı ve 2005’de Science and Art of Color’da Kişisel Renk Analizi programına katıldı ve aynı yıl kendi firması Sekizincirenk’i kurarak imaj danışmanlığı yapmaya başladı. 2012 yılında New York Üniversitesi Yönetici Koçluğu programına katılan Kabadayı, imaj danışmanlığı ve imaj koçluğu olarak çalışmalarını tekrar yapılandırdı. 1995-2004 arasında global markaların pazarlama süreçlerinde yönetici olarak görev alan Kabadayı, imaj danışmanlığı kapsamında profesyonel imaj, serbest giyim, etkili sunum, sözlü ve sözsüz iletişim, uluslararası iş ve sosyal yaşam etiketi konularında eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmeti vermektedir. İlk kitabı “İmajınızı Nasıl Alırsınız: İçten dışa Kişisel İmaj Yönetimi” Şubat 2011’de yayınlanan Kabadayı, ikinci kitabının yayına hazırlık çalışmalarını sürdürmektedir. Kabadayı’nın çeşitli yayın organlarında yazıları yayınlanmakta, ekonomi ve ulusal televizyon kanallarında konuk konuşmacı olarak katıldığı düzenli programlar bulunmaktadır. 2006’da Uluslararası İmaj Danışmanları Derneği (AICI, Association of Image Consultants International) sertifikalı üyesi olan Kabadayı, 2011’ den bu yana derneğin Türkiye Global Elçilik görevini de sürdürmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>